Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/asedim/dmaldimed.com/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
1 USC 3, No. | ALDIMED

1 USC 3, No.

Alabama ve LSU, bu hafta sonu hem 8-0 hem de güle güle, 9 Kasım’da 1 Numara vs.

Bu arada Ohio Eyaleti de bu hafta kapalı ve 9 Kasım’da Maryland ile karşı karşıya. Üniversite futbolunda kim 1 numara olmalı? Capital One Taraftar Oylamasında bize bildirin. AP anketinde sadece 8 puanla ayrılmış üç takım, bize kimin hayır olması gerektiğini söyleyin.

@CapitalOne Taraftar Oyu’nda 1. sırada! – SportsCenter (@SportsCenter) 28 Ekim 2019 / ** / ** / 5 Mayıs 2019 espnW.com UCLA, Pazar günü 3-0 galibiyetle ikinci üst üste NCAA plaj voleybolu ulusal şampiyonluğunu kazandı Alabama, Gulf Shores’da üst sıralarda yer alan USC’yi geride bıraktı. İkinci sırada yer alan Bruins, USC’nin finale çıkmasına karşı 2-3’tü ve geçen hafta Pac-12 şampiyonasında ezeli rakiplerine düştü. Ancak sezonun son ikilisinde beş kortu da tıkladılar."Kıdemli Zana Muno, UCLA ikilisini perçinledikten birkaç dakika sonra bazı savaşları kaybetmiş olabileceğimizi söyledi. "Ama savaşı kazandık."UCLA, 4 numaralı çift Madi Yeomans ve Savvy Simo ve 5 numaralı çift Izzy Carey ve Lindsey Sparkle’ın taramalarıyla 2-0’lık erken bir galibiyete sıçradı. 3 numaralı Muno ve Abby Van Winkle çifti, Alexandra’yı süpürerek imzaladı. Poletto ve Haley Hallgren.UCLA, ikili perçinlendiğinde kalan iki maçta liderdi."UCLA koçu Stein Metzger, bu takımın geçen hafta sıkıntılarla başa çıkmayı ve birbirlerine nasıl güveneceklerini öğrenerek çok fazla büyüme kaydettiğini söyledi. "Sadece bir araya geldiler ve bugün turnuvanın en iyi maçını oynadılar."USC, 8 Mart 2014’ten beri Pepperdine’de ilk kez bir taramadan muzdaripti. Cuma günü Stetson’a karşı ilk maçını kaybeden USC, ilk tur maçını kaybeden ve şampiyonluğu kazanan ilk takım olmaya çalışıyordu.

Ancak Pazar sabahı yarı finalde LSU’yu 3-2 yenmek için ralli yaptıktan sonra, Truva atları Bruins’e ayak uyduramadı. UCLA (2018 ve 2019) ve USC (2016 ve 2017), NCAA plaj şampiyonluğunu kazanan tek takımlar."Muno, bu çok özel bir şey ve çok çok az insanın deneyimleyebileceğini söyledi.Sunday’ın sonuçları Yarı final: No. 1 USC 3, No. 5 LSU 2Championship dual: Hayır.

2 UCLA 3, No. 1 USC 0 Cumartesi: UCLA son noktaya ilerliyorUCLA kıdemli Sarah Sponcil, eğer bir topa parmak atmak anlamına geliyorsa, biraz kumlu olmaktan öteye gitmiyor. Kat Monk / UCLAD savunucu şampiyonu UCLA, Cumartesi günü Gulf Shores, Alabama’da LSU’yu 3-0 yenerek NCAA plaj voleybolu finalinde bir noktayı perçinledi. İkinci sırada yer alan Bruins turnuvada Cuma galibiyetleri dahil 3-0’a yükseldi No. 7 Hawaii, 3-2 ve No.

3 Florida Eyaleti, 3-0.UCLA son Pazar günü saat 14: 00’te tanıdık bir rakiple oynayacak. ESPN’de ET. Bir Pazar sabahı 2 numaralı yarı final ikilisinin galibi.

1 USC ve No. 5 LSU, Bruins ile yüzleşmek için ilerleyecektir. UCLA, bu sezon Truva atlarına karşı 2-3 ve Tigers’a karşı Cumartesi yarı final galibiyeti de dahil olmak üzere 3-0 kazandı.Zana Muno ve Abby Van Winkle ilk Cumartesi günü LSU’ya karşı UCLA’yı aldı, ardından saniyeler sonra Sarah Sponcil’den ikinci bir tarama yaptı ve Lily Justine.

Izzy Carey ve Lindsey Sparks, Bruins’i garantiledi. Bruins, NCAA turnuvasında her zaman 12-5’e yükseldi ve finalde yedi ikili bir turnuva galibiyet serisi alacak."Sponcil, yarın büyük bir maçımız var, bu yüzden dinlenmek zorundayız, dedi. Pac-12 şampiyonu ve en üst sıralarda yer alan USC, Cumartesi günü iki kez elemeyi geride bırakarak önce Florida Eyaletini, ardından Hawaii’yi yenerek şampiyonaları açtı. 8 numara Stetson, Cuma günü 8. sırayı kaybeden ilk 1 numara oldu. Açılış maçını kaybettikten sonra hiçbir takım şampiyonluğu kazanamadı, ancak Truva atları elenme ile karşı karşıya kaldığında her zaman 7-1."Haley Hallgren ile her iki cumartesi ikilisini de kazanan yüksek lisans öğrencisi Alexandra Poletto, her oyunun potansiyel olarak son oyunum olabileceğini söyledi. "Yani her şeyi orada bırakın.

Başka hiçbir şey için biriktirecek enerjiniz yok."Bunu alabiliriz."Cumartesi puanları / program Eliminasyon aralığı: No. 1 USC 3, No. 3 Florida Eyaleti 1 (Florida Eyaleti elendi) 11:00: Eleme aralığı, No. 7 Hawaii 3, No. 8 Stetson 0Noon: Yarı final, No.

2 UCLA 3, No. 5 LSU 01:00: Eleme parantezi, No. 1 USC 3, No. 7 Hawaii 0 (Hawaii elendi) Cuma: UCLA, LSU kaçışından kurtulduUCLA ve LSU, NCAA plaj voleybolu ulusal’da çılgın bir açılış gününden kaçtı Cumartesi günü öğle vakti Gulf Shores, Alabama’da yarı final bir hesaplaşma düzenlemek için mükemmel rekorlara sahip şampiyonalar. savunan ulusal şampiyon ve 2 numaralı tohum olan UÇLA, 1 numaradan gelen üzücü bir tekliften sağ çıktı.

Günün ilk maçında 7 Hawaii, 3-2. Hawaii 1-2’yi çeken Bruins, 3 numaralı çiftleri Zana Muno ve Abby Van Winkle’dan üç setlik galibiyet aldı. Bruins, Emily Maglio ve Amy Ozee’ye karşı iki maç puanı alan ikizler Nicole ve Megan McNamara’nın 20-22, 21-15, 20-18 galibiyetiyle durumu perçinledi.güvenilir rulet siteleri Bundan daha yakın olamaz. BENİMLE KÖTÜYOR MU ??? Üçüncü sette derinlemesine oynuyoruz ve her takım ikili puan için mücadele ediyor! #NCAABeachVB # SCtop10 pic.twitter.com/BDj4BB8tw9- NCAA Voleybol (@NCAAVolleyball) 3 Mayıs 2019"Nicole McNamara, bunu çekebildiğimiz için çok mutluyuz, dedi Nicole McNamara. Ucla daha sonra, 2018 ikincisi ve üçüncü sıradaki Florida Eyaleti karşısında 3-0 galibiyetle beş ikilinin hepsinde üç setlik pozisyonuna itildi. Bu arada, şaşırtıcı Stetson’ı 3-2 yenmeden önce açılışında Pepperdine 3-0 ile seyir halindeydi. Şapkacılar günün en büyük üzüntüsünü geri çekerek, en çok sıralanan, iki kez şampiyon olan ve Pac-12 şampiyonu USC’yi geride bıraktı. günün açılış ikilisi.

Turnuva tarihinde ilk kez 8 numaralı bir seri, 1 numaralı sırayı yendi. 2016 ve 2017’de ulusal şampiyon olan USC, Mart ayında normal sezon karşılaşmasında Stetson’ı 4-1 mağlup etmişti.

Trojanlar maça gelen Stetson karşısında 6-0’daydı. Truva atları günün ikinci maçında geri sıçradı ve Pepperdine’i 3-0’lık bir taramayla eve gönderdi."İlk karşılaşan gözlerinde biraz korku vardı, koç Anna Collier takımı hakkında söyledi. 8 Stetson 3, No. 1 USC 1No. 5 LSU 3, No.

4 Pepperdine 0No. 2 UCLA 3, No. 7 Hawaii 2No. 3 Florida Eyaleti 3, No.6 Cal Poly 0Elimination bracket, No.

1 USC 3, No. 4 Pepperdine 0 (Pepperdine elimine edildi) Hayır. 7 Hawaii 3, No. 6 Cal Poly 0 (Cal Poly elendi) Kazananlar, No.

5 LSU 3, No. 8 Stetson 2 Kazanan braketi, No. 2 UCLA 3, No.

3 Florida Eyaleti 0 Kas 11, 2019 ESPN Kolej Futbolu Playoff sıralamalarının ikinci haftasına girerken, komitenin elleri dolu olacak. 2 LSU Tuscaloosa’ya gitti ve 3 numaralı Alabama, 46-41’i devirdi. 1 Ohio Eyaleti, Maryland 73-14 içti.

Geçen hafta 5 numara olan Clemson, üst üste beşinci maçını NC State’i 55-10 yenerek 31 sayı farkla kazandı ve bu süreçte ligini kazandı. 1 Numaranız kim? Capital One Hayran Oylamasında bize bildirin. CFP bugün başlasaydı hangisini yenilmez seçerdiniz? @CapitalOne Hayran Oylamasında bize bildirin! – SportsCenter (@SportsCenter) 25 Kasım 2019 / ** / / ** / 8 Ara 2019 ESPN Sezon bittiğine göre, geriye kalan tek şey Kolej Futbolu Playoff sıralamasını beklemek.

Ve dört takım (Ohio Eyaleti, LSU, Clemson, Oklahoma) kesin gibi görünse de, sıralamalar hala açık. 2 Nolu LSU, 1 numaralı Ohio Eyaletini, Georgia’ya karşı kazandığı baskın galibiyetle geçebilir. SEC başlık oyunu? Yoksa Buckeyes’in Wisconsin’e karşı ikinci yarı performansı, ülkenin en iyi takımı olarak kendilerini sağlamlaştırdı mı? Peki bu takımlardan hangisi en çok 1 numaralı sırayı hak ediyor?

Capital One Taraftar Oylamasında bize bildirin. Kolej Futbolu Playoff’unda 1 Numaralı seri başı kim olmalı? @CapitalOne Taraftar Oyunda bize anlatın! – SportsCenter (@SportsCenter) 8 Aralık 2019 / ** / / ** / Ara 8, 2019 ESPN Sezon bittiğine göre, geriye kalan tek şey Kolej Futbolu Playoff sıralamasını beklemek. Ve dört takım (Ohio State, LSU, Clemson, Oklahoma) net görünmekle birlikte, sıralamalar hala kapılmaya hazır.

2 LSU, SEC başlık oyununda Georgia’ya karşı kazandığı baskın galibiyetin gücüyle 1 No’lu Ohio State’i geçti mi? Yoksa Buckeyes’in Wisconsin’e karşı ikinci yarı performansı, ülkenin en iyi takımı olarak kendilerini sağlamlaştırdı mı? Peki bu takımlardan hangisi en çok 1 numaralı sırayı hak ediyor? Capital One Hayran Oylamasında bize bildirin.

Üniversite Futbolu Playoff’unda 1 tohum mu? Bize @CapitalOne Taraftar Oyunda anlatın! – SportsCenter (@SportsCenter) 8 Aralık 2019 / ** / / ** / 12 Kasım 2019 ESPN Kolej’in ikinci haftasına girerken Futbol Playoff sıralaması, komitenin eli dolu olacak. 2 LSU Tuscaloosa’ya gitti ve 3 numaralı Alabama, 46-41’i devirdi.

1 Ohio Eyaleti, Maryland 73-14 içti. Geçen hafta Hayır.

5, Clemson, üst üste beşinci maçını NC State’i 55-10 yenerek 31 sayı farkla kazandı ve bu süreçte ligini kazandı. 1 Numaranız kim? Capital One Hayran Oylamasında bize bildirin. CFP bugün başlasaydı hangisini yenilmez seçerdiniz? @CapitalOne Hayran Oylamasında bize bildirin! – SportsCenter (@SportsCenter) 25 Kasım 2019 / ** / / ** / Kas 18, 2019 ESPN Normal sezonun bitmesine iki hafta kala, kalan üç yenilmez takım var: LSU, Ohio State ve Clemson. Kazanırlarsa, belli ki Kolej Futbolu Playoff’unu yapacaklardır. Hangi takımın onlara katılma olasılığı daha yüksektir?

Alabama, Tua Tagovailoa olmasa bile koşabilir mi? Georgia, SEC başlık oyununda, zorla içeri girmek için LSU’yu geçebilir mi? Bir de potansiyel 1 mağlubiyetli konferans şampiyonları olarak Oklahoma ve Oregon var. Peki bu takımların play-off’a çıkma olasılığı en yüksek kim? Capital One Taraftar Oylamasında bize bildirin.Bu takımlardan hangisinin Playoff’a katılma olasılığı en yüksek? Bize bu haftaki @CapitalOne Taraftar Oyunda anlatın! – SportsCenter (@SportsCenter) Kasım 18, 2019 / ** / / ** / Wayne Drehs ESPN Kıdemli Yazar Kapat ESPN.com ve ESPN için kıdemli yazar 2000’den beri ESPN.com için yazılan Dergi Üç kez Spor Emmy Ödülü sahibi Twitter’da takip edin OKLAHOMA CITY – Beyaz konfeti şeritleri gece gökyüzünü doldurmaya başladığında 2019 UCLA softball oyuncuları, antrenörler ve aile üyeleri, Women’s College World Series’de az önce olanları işlemeye çalıştı. Kolay olmadı.

Bazıları güldü. Diğerleri ağladı. Bazıları şaşkınlıkla uzaktan baktı. Bir yıl önce, birçoğu aynı noktada durmuştu, yarı finallerde arka arkaya kayıplardan sonra kalpleri ezilmiş, bir dahaki sefere burada olsalar farklı olacağı konusunda ısrar ediyorlardı.

Pazartesi günü serinin 1. maçında Oklahoma’ya karşı 16-3’lük bir galibiyet harika bir başlangıçtı. Oyun 2’nin yedinci vuruşunda iki çıkışlı bir 4-3 lider, Bruins’ten dokuz yıldır kaçan kupanın bir adım ötede olduğunu ve kameraların finali, kutlamayı yakalamak için dışarıda olduğunu öne sürdü. Ancak Oklahoma kıdemli Shay Knighten’ın başka planları vardı, bir sahayı sol orta saha duvarının üzerine koyarak skoru 4-4 yedincinin altına doğru ilerliyordu."İki kez milli futbolcu olan Rachel Garcia’nın babası Tony Garcia, bir oyun oynamadığımda çok duygusallaştım dedi. "Sonra o top çitin üzerinden geçti ve ‘Tony, kendini toparlaman gerek. Bu oyun bitmedi. Yapılacak işler var. ‘"Knighten üsleri yuvarlarken Rachel Garcia dönüp takım arkadaşlarına güldü ve Women’s College World Series sırasında bıraktığı diğer her koşudan sonra aynı mesajı yolladı: İyiyiz, Kinsley Washington kilitlenen oyun kazanan RBI’ye sahipti. Bruins’in 12. ulusal şampiyonası.

 Tim Nwachukwu / NCAA Fotoğrafları, Getty Images Aracılığıyla Ve yedincinin sonunda, iki çıkış ve çimdik koşucusu Jacqui Prober ile ikinci sırada, Kinsley Washington bir single düşürdü. Prober üçüncü geldi ve Oklahoma’nın Fale Aviu’yu zar zor atarak UCLA’ya Salı gecesi 5-4’lük çarpıcı bir zafer kazandırdı."Aklımdan geçen tek şey, ‘Rachel’ın bir vuruş daha yapmasına izin verme’ oldu." Washington dedi. "Bir home run. Bir hata.

Bir kiraz kuşu. Ne olduğu umrumda değil. Sadece bitirmek istedim."Galibiyet, UCLA’ya program tarihinde 12. Kadın Koleji Dünya Serisi unvanını vererek NCAA’nın en iyi notunu ekledi. Bu, Bruins’in 2010’dan beri ilk milli şampiyonu oldu ve Bruins softball’daki en uzun şampiyonluk kuraklığını sona erdirdi. Ayrıca bir mesaj da gönderdi: Bruins resmen geri döndü."Eski UCLA All-American pasajı Delaney Spaulding, gerçekten ayrıldığımızdan emin değilim, dedi. "İnsanlar OU’nun yeni hanedan olduğunu ve UCLA’nın eski hanedan olduğunu söylemeyi severler, ama biz her zaman buradaydık.

Bunu herkes bilir. Ve bu geceden sonra bile yakın zamanda uzaklaşmayacağız."Garcia, En Seçkin Oyuncu seçildi. Yılın ABD Softbol Oyuncusu seçilen dördüncü oyuncu oldu ve aynı sezon Women’s College World Series’i kazandı. Garcia, Pazar günü Washington karşısında yaptığı 16 strike, 10 sayılık maçta üç turluk bir yürüme homer’ıyla noktaladığı, sezon sonrasının çoğunda Bruins’i taşıdı.

Ancak Salı gecesi Sooners’a karşı yardıma ihtiyacı vardı, Bruins ilk önce yumruk attı, dedikleri gibi, arka arkaya solo homers ile ilkinin dibine başladı. Aliyah Jordan üçüncü kez bir solo vuruş daha ekledi. Ancak Pazartesi gecesi Sooners’ın 16-3’lü boğulmasının aksine, Salı günü Oklahoma geri tepti. Sooners, dördüncü turda iki gol daha atarak skoru 3-3’e eşitlemeden önce Sydney Romero üçüncü kez kendi başına bir atış yaptı.

Knighten’in yedinci sıradaki iki çıkışla çabalamasından önce UCLA, beşinci sırada bir Brianna Tautalafua solo çekiminde 4-3 önde gidiyordu.Editörün SeçimleriWCWS 2019: Oklahoma’nın ‘Big Play Shay’ Knighten’ı WCWS 2019’da ismine kadar yaşıyor: UCLA, 12. ulusal şampiyonayla yürüyorWCWS 2019: Oklahoma City’de softbolun ortasında güve kargaşası2 İlgili Oklahoma, gol atmasalar bile, Garcia’nın bütün gece ipte yürümesini sağladı ve ilk beş vuruşun her birinde koşucuları üsse koydu. Dördüncü turda bir dışarıda kalan UCLA atış antrenörü Lisa Fernandez, üsleri yüklemek için kasıtlı olarak Romero’yu yürümeyi seçti. Ancak Garcia yükselme topuna gitti, üst düzey ikinci kaleci Caleigh Clifton’ı ikinci dışarı attı ve ardından Jocelyn Alo’yu tehdidi sona erdirmek için zayıf bir comebacker’a ikna etti."Fernandez, en iyi eşyalarına sahip olmadığını söyleyen ilk kişi olacağını söyledi. "Ama bu onun sertliğinin, kararlılığının ve fiziksel kondisyonunun öylesine bir kanıtıydı ki öğüttü."Bu, Fernandez’in atıcılardan sorumlu olduğu ilk sezondu ve Garcia, Hall of Famer’ın vesayeti altında çiçek açtı, 1.24 ERA ile 29-1 ve 202 istekada 286 grev yaptı.

Garcia’nın ihtiyaç duyduğu son donanım, ulusal bir şampiyona kupasıydı."[Fernandez] KEÇİ, bu yüzden ondan daha iyi kim öğrenebilir ki, dedi Tony Garcia, kızının bu yıl odaklanma, dürtü ve kararlılığının farklı olduğunu anlayabileceğini söyledi. Diğer takım arkadaşları, Garcia ve atış ekibinin geri kalanının şimdiye kadarki en iyi formda olduklarını ve Garcia’nın Pazar günü Washington’a karşı 10 isteka galibiyetinde 179 saha atmasını ve ardından geri gelip arka arkaya kazanmasını sağladığını söyledi. Pazartesi ve Salı başlıyor. Asıl soru, Salı gecesinin Garcia’nın kariyerinin son maçı olup olmadığıdır. O bir redshirt genç ve önümüzdeki yaz 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda kalmayı umarak 2019’da ABD Softball kadrosunda yer alıyor.